M-Pets Fresno raapimakaluste | Lemmikille.com

Ostoskorisi:

Tuote a-hintaMääräRiviyht 
Kissan Raapimapuu Kastehelmi178.001178.00
Kissan kiipeilypuu Cheetah56.00156.00
RC Laila -kiipeilypuu106.001106.00
M-Pets Fresno raapimakaluste 68.00168.00
Kissan kiipeilypuu Lion66.00166.00
M-Pets Austin raapimakaluste 58.00158.00
Raapimapuu Casimir42.00142.00
Kissan Raapimapuu Kaislankukka116.001116.00
Kissan Kiipeilypuu Isaba 62 cm76.00176.00
Summa toimituskuluineen (0€): 766.00€
Tilauksen arvioitu paino: 28.605 kg


Jatka kassalle


Suosittelemme lisäksi kissalle

Ultimate Kissanhiekka 4 L

10.50 €

ANTIBAKTEERINEN, PAAKKUNTUVA KISSANHIEKKA (20 L)

16.20 €

Tact-kissanhiekka 5 L

6.80 €

Kitzyme-kuntotabletit 100 kpl bonus

0.00 €

Kissanhiekkalaatikko Bob Martin

6.00 €

Kitty Litty -kissan ihmevessa

36.00 €
OSTOSKORISSA
9 eri tuotetta. | [Näytä]