Raapimapuu Casimir | Lemmikille.com

Ostoskorisi:

Tuote a-hintaMääräRiviyht 
Kissan Raapimapuu Kastehelmi178.001178.00
RC Laila -kiipeilypuu106.001106.00
M-Pets Fresno raapimakaluste 68.00168.00
Kissan kiipeilypuu Lion66.00166.00
M-Pets Austin raapimakaluste 58.00158.00
Raapimapuu Casimir42.00142.00
Kissan Kiipeilypuu Isaba 62 cm76.00176.00
Summa toimituskuluineen (0€): 594.00€
Tilauksen arvioitu paino: 19.605 kg


Jatka kassalle

Muut tilaajat ovat ostaneet samalla myös näitä tuotteita:

Toimituskulu: 6Toimituskulu: 5Toimituskulu: 5
Klikkaa lisätietoa tästä!

Stain&Odour Remover 500ml

7.00 €

Ainutlaatuinen puhdistus ja hajunpoistoratkaisu lemmikin jättämien tahrojen ja hajujen poistamiseen matoilta, huonekaluista ja muualta asuintiloista...

Klikkaa lisätietoa tästä!

Desinfiointiaine Bob Martin 500ml

5.40 €

Turvallinen, mutta erittäin tehokas desinfiointiane, joka tappaa basillit, bakteerit ja virukset.

Pitää paikat ja lemmikin tarvikkeet puhtai...

Klikkaa lisätietoa tästä!

Kissanminttusuihke Vapet Herbal 250 ml

11.90 €

Uudista vanhat lelut, tee paperitollosta kiinnostavampi!
Kissanminttu (Nepeta Cataria) sisältää luonnonmukaista stimulanttia, jonka hengittämin...

OSTOSKORISSA
7 eri tuotetta. | [Näytä]