Trixie Pehmohiiri kissanmintulla | Lemmikille.com

Ostoskorisi:

Tuote a-hintaMääräRiviyht 
Barkstop Vibra II haukunestopanta59.00159.00
Kissan automaattinen hiirilelu55.00155.00
Kissan interaktiivinen laser-lelu39.00139.00
TR Trimmauskone TR90044.20144.20
Kissanminttupallo3.9013.90
Trixie Pehmohiiri kissanmintulla 3.9013.90
Summa toimituskuluineen (7€): 212.00€
Tilauksen arvioitu paino: 0.600 kg


Jatka kassalle


Suosittelemme lisäksi kissalle

Hammasharja pienille koirille (0-6 kg)

11.50 €

Kissanhiekkalapio Bob Martin

2.50 €

Trixie kynsisakset 8cm

4.20 €

Hammasharja suurille koirille (16 kg+)

11.50 €

Kissan kiipeilypuu Smaragd

45.00 €

Trixie sormihammasharja

2.60 €
OSTOSKORISSA
6 eri tuotetta. | [Näytä]