Kissanminttupallo | Lemmikille.com

Ostoskorisi:

Tuote a-hintaMääräRiviyht 
Kissan interaktiivinen laser-lelu39.00139.00
TR Koiran Trimmauskone TR90044.20144.20
Trixie Pehmohiiri kissanmintulla 3.9013.90
Kissan automaattinen hiirilelu55.00155.00
Kissanminttupallo3.9013.90
Barkstop Vibra II haukunestopanta59.00159.00
Summa toimituskuluineen (7€): 212.00€
Tilauksen arvioitu paino: 0.600 kg


Jatka kassalle


Suosittelemme lisäksi kissalle

Xcat -kissanvaljassetti

13.50 €

Best Friend Stay kissanvaljas

6.80 €

Makar Kissan Ritilävessa

39.00 €

Kissan raapimamatto seinälle XL

37.00 €

Kissanmintulla täytettävä leluhiiri 8 cm

8.20 €

M-Pets Austin raapimakaluste

58.00 €
OSTOSKORISSA
6 eri tuotetta. | [Näytä]